0
ورود به حساب کاربری FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
International
AFC Asian Cup, Knockout stage
Iran
-
-
Oman
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Jordan
۱
۱
Vietnam
Finished
۱۴:۳۰
Thailand
۱
۲
China
Finished
۱۷:۳۰
Spain
LaLiga
FC Barcelona
-
-
CD Leganes
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Real Betis Balompie
۳
۲
Girona CF
Finished
۱۴:۳۰
UD Levante
-
-
Real Valladolid
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
CF Villarreal
-
-
Athletic Bilbao
inprogress
۱۸:۴۵
Rayo Vallecano
-
-
Real Sociedad
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
England
Premier League
Huddersfield Town
۰
۳
Manchester City
Finished
۱۷:۰۰
Fulham FC
-
-
Tottenham Hotspur
inprogress
۱۹:۳۰
Italy
Serie A
SSC Napoli
-
-
SS Lazio Roma
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Frosinone Calcio
۰
۵
Atalanta Bergamasca Calcio
Finished
۱۵:۰۰
ACF Fiorentina
۳
۳
UC Sampdoria
Finished
۱۷:۳۰
Cagliari Calcio
-
-
Empoli FC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Spal 2013
۱
۱
Bologna FC
Finished
۱۷:۳۰
Netherlands
Eredivisie
FC Emmen
۲
۲
PSV Eindhoven
Finished
۱۷:۰۰
Ajax Amsterdam
-
-
SC Heerenveen
inprogress
۱۹:۱۵
Willem II Tilburg
۲
۰
NAC Breda
Finished
۱۴:۴۵
De Graafschap
۵
۱
Fortuna Sittard
Finished
۱۷:۰۰
Greece
Super League
AEK Athens
-
-
Asteras Tripolis
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
OFI Kreta
۳
۰
Panaitolikos
Finished
۱۶:۳۰
AO Xanthi FC
-
-
Atromitos Athinon
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
AE Larissa FC
-
-
Aris Thessaloniki
inprogress
۱۸:۴۵
Belgium
First Division A
Club Brugge
۰
۱
Royal Charleroi SC
Finished
۱۷:۰۰
KAA Gent
-
-
RSC Anderlecht
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Royal Mouscron-Peruwelz
-
-
KV Oostende
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Germany
Bundesliga
FC Schalke 04
-
-
VfL Wolfsburg
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
1. FC Nuremberg
-
-
Hertha BSC
inprogress
۱۸:۰۰
France
Ligue 1
SM Caen
-
-
Olympique Marseille
inprogress
۱۹:۳۰
AS Saint Etienne
-
-
Olympique Lyonnais
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Girondins Bordeaux
-
-
Dijon Fco
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
FC Stade Rennes
۰
۰
HSC Montpellier
Finished
۱۷:۳۰
Angers Sco
-
-
FC Nantes
inprogress
۱۹:۳۰
Malta
Premier League, Main round
Qormi FC
۱
۳
Balzan FC
Finished
۱۶:۳۰
Hibernians FC
-
-
Valletta FC
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
International Clubs
CAF Confederations Cup, Qualification
RCA Raja Casablanca Athletic
-
-
African Stars
inprogress
۱۹:۳۰
Turkey
Super Lig
Trabzonspor
-
-
Istanbul Basaksehir FK
inprogress
۱۹:۳۰
Alanyaspor
۲
۰
Sivasspor
Finished
۱۶:۳۰
Argentina
Superliga
CA River Plate
۰
۱
Defensa Y Justicia
Finished
۰۲:۳۰
Australia
A-League
Melbourne Victory FC
۳
۳
Wellington Phoenix FC
Finished
۰۹:۳۰
Central Coast Mariners FC
۱
۱
Brisbane Roar FC
Finished
۱۱:۳۰
Portugal
Primeira Liga
CD Santa Clara
۰
۱
CS Maritimo Madeira
Finished
۰۰:۰۰
Rio Ave FC
-
-
CD Feirense
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
CD Aves
-
-
Vitoria Setubal
inprogress
۱۸:۳۰
Boavista FC
-
-
Portimonense SC
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Italy
Serie B
Pescara Calcio
-
-
US Cremonese
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Calcio Padova
۳
۰
Hellas Verona
Finished
۱۷:۳۰
Cosenza Calcio
۰
۰
Ascoli Picchio 1898
Finished
۱۷:۳۰
Brazil
Paulista, Serie A1
SAO Paulo SP
۴
۱
Mirassol FC SP
Finished
۰۱:۰۰
SC Corinthians SP
-
-
AD Sao Caetano SP
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
CA Bragantino
۱
۰
Guarani FC SP
Finished
۰۳:۰۰
Botafogo SP
۱
۱
EC Sao Bento SP
Finished
۱۶:۳۰
Cyprus
1st Division
Anorthosis Famagusta
-
-
Enosis Neon Paralimni
inprogress
۱۹:۳۰
AEL Limassol
۰
۱
Apoel Nicosia
Finished
۱۷:۳۰
Alki Oroklinis
-
-
Pafos FC
inprogress
۱۸:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
FK Jablonec
۲
۱
FK Viktoria Zizkov
Finished
۱۳:۳۰
Newells Old Boys
۱
۰
Velez Sarsfield
Finished
۰۱:۳۰
1. Fsv Mainz 05 II
۲
۲
VfB Ginsheim 1916
Finished
۱۶:۰۰
Hirnyk Kriviy Rih
۱۰
۰
FC Lozovatka
Finished
۱۲:۳۰
MFK Skalica
۲
۰
SK Hanacka Slavia Kromeriz
Finished
۱۳:۳۰
SC Westfalia 1904 Herne
۴
۰
SV Horst Emscher 08
Finished
۱۷:۴۵
K. Khanh Hoa
-
-
Than Quang Ninh
Finished
۱۴:۰۰
FC Dinamo Tbilisi
-
-
FC Telavi
بازی شروع نشده است
۱۰:۳۰
FK KF
-
-
Zvezda St Petersburg U21
بازی شروع نشده است
۱۰:۳۰
Neva-legirus Saint Petersburg
-
-
Almaz Antey
inprogress
۱۳:۳۰
FK Maksima
-
-
Nevsky Front U21
inprogress
۱۵:۰۰
FC Sibir Novosibirsk
۵
۱
Chernomorets Novorossijsk
Finished
۱۵:۳۰
PFC Lokomotiv Plovdiv
۲
۰
FC Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
Finished
۱۶:۰۰
Hertha BSC Berlin II
-
-
Kghm Zaglebie Lubin
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
SC Duesseldorf West
-
-
TSV 05 Ronsdorf
Cancelled
۱۸:۰۰
Portugal
Segunda Liga
Academica De Coimbra
-
-
Uniao Desportiva Oliveirense
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Leixoes SC
۲
۱
SL Benfica B
Finished
۱۴:۴۵
FC Arouca
-
-
FC Penafiel
inprogress
۱۸:۳۰
CD Mafra
-
-
SC Varzim
inprogress
۱۸:۳۰
Academico De Viseu FC
-
-
Sporting Covilha
inprogress
۱۸:۳۰
Guatemala
Liga Nacional, Clausura
Deportivo Malacateco
-
-
CD Chiantla
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CSD Comunicaciones
۲
۰
CSD Xelaju MC
Finished
۰۳:۳۰
CSD Coban Imperial
۲
۰
CSD Municipal
Finished
۰۴:۳۰
Deportivo Sanarate
-
-
Deportivo Guastatoya
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Antigua Gfc
-
-
CD Petapa
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Italy
Serie C, Girone C
AS Bisceglie
-
-
Urbs Reggina 1914
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Trapani Calcio
۲
۱
US Vibonese Calcio
Finished
۱۷:۰۰
AS Viterbese Castrense
۰
۴
SS Juve Stabia
Finished
۱۷:۰۰
Siracusa Calcio
۲
۱
Calcio Catania
Finished
۱۷:۰۰
SS Monopoli 1966
۱
۱
Potenza Calcio
Finished
۱۷:۰۰
Virtus Francavilla Calcio
-
-
Cavese 1919
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
US Catanzaro 1929
-
-
Rende Calcio 1968
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Matera Calcio
-
-
Sicula Leonzio
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
Casertana FC
-
-
FC Rieti
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Mexico
Primera Division, Clausura
Queretaro FC
۱
۲
CF Monterrey
Finished
۰۲:۳۰
CF America
۳
۰
CF Pachuca
Finished
۰۴:۳۰
Tigres Uanl
۰
۱
Cruz Azul
Finished
۰۶:۳۰
Pumas Unam
-
-
Atlas FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Australia
A-League National Youth League
Melbourne City Y.
۳
۳
Perth Glory FC
Finished
۰۸:۳۰
Turkey Amateur
U21 1. Lig
Umraniyespor
۱
۱
Altay SK
Finished
۱۰:۳۰
Afjet Afyonspor
-
-
Istanbulspor AS
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Hatayspor
-
-
Genclerbirligi
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Altinordu FK
-
-
Balikesirspor
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Elazigspor
-
-
Adanaspor
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Eskisehirspor
۰
۱
Giresunspor
Finished
۱۴:۳۰
Spain
LaLiga 2
CA Osasuna
۲
۰
RCD Mallorca
Finished
۱۴:۳۰
CD Tenerife
-
-
Gimnastic De Tarragona
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Sporting Gijon
-
-
AD Alcorcon
inprogress
۱۸:۳۰
UD Extremadura
-
-
Real Oviedo
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
RC Deportivo La Coruna
-
-
Albacete Balompie
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
International Youth
U20 CONMEBOL Championship, Group A
Chile
۱
۲
Venezuela
Finished
۰۲:۰۰
Mexico
Liga Premier
Tuxtla FC
۳
۰
Albinegros de Orizaba
Finished
۰۰:۳۰
Real Zamora
-
-
Cocodrilos de Tabasco
بازی شروع نشده است
۰۰:۳۰
Costa Rica
Primera Division, Clausura
LD Alajuelense
۰
۱
AD San Carlos
Finished
۰۵:۰۰
Municipal Perez Zeledon
-
-
AD Municipal Grecia
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Thailand
U19 League
Navy FC
۰
۲
Pluak Daeng United
Finished
۰۹:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo II
Getxo Cd
-
-
Valvanera Cd
Finished
۱۵:۰۰
Turkey
1. Lig
Umraniyespor
۲
۳
Altay Izmir
Finished
۱۴:۰۰
Eskisehirspor
۰
۰
Giresunspor
Finished
۱۶:۳۰
Hatayspor
۳
۱
Genclerbirligi SK
Finished
۱۴:۰۰
Altinordu FK
-
-
Balikesirspor
inprogress
۱۹:۳۰
Scotland
Scottish Cup
Heart of Midlothian
-
-
Livingston FC
inprogress
۱۸:۰۰
International Clubs
Oleg Makarov Cup
Avangard Bziv
-
-
Dinaz Vyshgorod
Finished
۱۶:۰۰
Turkey Amateur
U21 Super Lig
Trabzonspor
۱
۱
Istanbul Basaksehir
Finished
۱۳:۳۰
Alanyaspor
۱
۰
Sivasspor
Finished
۱۲:۳۰
Greece
Football League
Aiginiakos FC
۰
۱
Irodotos
Finished
۱۵:۳۰
Apollon Pontou
۰
۰
Doxa Dramas
Finished
۱۶:۳۰
Sparti
۱
۲
AOK Kerkyra
Finished
۱۶:۳۰
Trikala 1963
۰
۰
Iraklis 1908 FC
Finished
۱۶:۳۰
Turkey Amateur
2. Lig, Kirmizi Grup
Tuzlaspor
۲
۱
Konya Anadolu Selcukspor
Finished
۱۴:۰۰
Tokatspor
۴
۰
Darica Genclerbirligi
Finished
۱۴:۰۰
Kahramanmarasspor AS
۲
۱
Bandirmaspor
Finished
۱۳:۳۰
Sivas Belediye Spor
۱
۲
Pendikspor
Finished
۱۳:۳۰
Zonguldak Komurspor
۰
۰
Manisa Buyuksehir Belediyespor
Finished
۱۴:۰۰
Kirklarelispor
۱
۳
Etimesgut Belediyespor
Finished
۱۴:۰۰
Spain
Segunda B Group IV
FC Cartagena
-
-
CD Don Benito
inprogress
۱۹:۳۰
Recreativo De Huelva
-
-
CD Badajoz
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Segunda Division Femenina, Group VII
Cff Maritim
-
-
Cf Elche
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo VII
Villarreal CF
-
-
Levante UD
Finished
۱۳:۳۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo III
FC Barcelona
-
-
Cf Reus Deportiu
Finished
۱۳:۳۰
International
International Friendly Games, Women
Portugal
-
-
Ukraine
inprogress
۱۹:۳۰
Belgium
۱
۰
Republic of Ireland
Finished
۱۷:۳۰
Greece
3rd League, Group 1
Panseraikos FC
-
-
Ethnikos Alexandroupoli FC
Finished
۱۶:۳۰
Greece
3rd League, Group 5
AE Neapolis
-
-
APO Keratsini
Finished
۱۶:۳۰
Greece
3rd League, Group 2
Pao Koufalion
-
-
Ape Langadas FC
Finished
۱۶:۳۰
Agrotikos Asteras FC
-
-
Edessaikos
Finished
۱۶:۳۰
Olympiakos Kyminon
-
-
Niki Agkathias
Finished
۱۶:۳۰
South Africa
Premier League
Polokwane City
۳
۳
Bidvest Wits
Finished
۱۷:۰۰
Supersport United
۲
۱
Bloemfontein Celtic
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Division de Honor Juvenil - Grupo V
Getafe Cf
-
-
Cd Col Diocesano
inprogress
۱۸:۳۰
CD Leganes
-
-
Real Madrid
inprogress
۱۸:۰۰
International Clubs
Arena Cup
NK Istra 1961
-
-
FK Zarkovo
Finished
۱۳:۳۰
Belgium
First Division B, Second stage
Union Saint-Gilloise
-
-
Oud-Heverlee Leuven
inprogress
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group A
AD Oliveirense
-
-
Gd Chaves B
inprogress
۱۸:۳۰
Fc Felgueiras 1932
-
-
Ar Sao Martinho
inprogress
۱۸:۳۰
Cc Taipas
-
-
Vilaverdense Fc
inprogress
۱۸:۳۰
Pedras Salgadas
-
-
Gd Mirandes
inprogress
۱۸:۳۰
Sc Mirandela
-
-
CD Trofense
inprogress
۱۸:۳۰
International Youth
U20 CONMEBOL Championship, Group B
Paraguay
-
-
Argentina
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۰
France
Championnat National U19, Group A
Paris FC
-
-
USL Dunkerque
Finished
۱۷:۳۰
International Clubs
Torneos de Verano
Racing Club De Avellaneda
۱
۰
Club Atletico Rosario Central
Finished
۰۴:۴۰
Turkey Amateur
2. Lig, Beyaz Grup
Sancaktepe Belediye Spor
۰
۱
Kastamonuspor
Finished
۱۴:۰۰
Inegolspor
۲
۱
Nigde Anadolu FK
Finished
۱۴:۰۰
Gumushanespor
۰
۱
Bayrampasaspor
Finished
۱۳:۳۰
Utas Usakspor A.s
۲
۲
Hacettepe SK
Finished
۱۴:۰۰
Sakaryaspor
۲
۲
Keciorengucu
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone H
US Citta Di Fasano
-
-
AZ Picerno
Finished
۱۷:۰۰
Asd Polisportiva Sarnese
-
-
Ac Nardo
Finished
۱۷:۰۰
Ac Savoia 1908
-
-
Asd Calcio Pomigliano
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie D, Girone A
Usd Sestri Levante 1919
-
-
Usd Lavagnese 1919
Finished
۱۷:۰۰
GS Arconatese 1926
-
-
US Folgore Caratese
Finished
۱۷:۰۰
Spain
Segunda B Group III
UE Olot
-
-
CF Peralada
inprogress
۱۹:۰۰
CE Sabadell
-
-
UB Conquense
inprogress
۱۹:۳۰
Club Lleida Esportiu
-
-
RCD Espanyol Barcelona B
inprogress
۱۹:۳۰
CF Badalona
-
-
CD Ebro
inprogress
۱۹:۳۰
CD Castellon
-
-
Ontinyent CF
بازی شروع نشده است
۱۹:۴۵
Greece
3rd League, Group 6
Paniliakos Pyrgos
-
-
Fivos Kremastis
Finished
۱۵:۰۰
Diagoras FC
-
-
AO Neos Acharnaikos
Finished
۱۴:۰۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 1
Tire 1922 Spor
۱
۰
Buyukcekmece Tepecikspor
Finished
۱۴:۰۰
Artvin Hopaspor
۲
۱
Korfez SK
Finished
۱۳:۳۰
Gebzespor
۳
۱
Sile Yildizspor
Finished
۱۴:۰۰
Spain
Segunda Division Femenina, Group V
Cde Olimpico de Madrid
-
-
Cd Salamanca Futbol Femenino
inprogress
۱۹:۳۰
Spain Amateur
Tercera Division, Group 8
Real Avila CF
-
-
Zamora CF
inprogress
۱۹:۳۰
Costa Rica
Liga de Ascenso, Clausura, Group 2
Aserri FC
-
-
CS Uruguay De Coronado
inprogress
۱۹:۳۰
Spain Amateur
Tercera Division, Group 14
Merida AD
-
-
Valdelacalzada
inprogress
۱۹:۳۰
Spain Amateur
Tercera Division, Group 10
Xerez Deportivo FC
-
-
Arcos CF
inprogress
۱۹:۳۰
Finland
U20 SM
PK-35 Vantaa
-
-
HJK Helsinki
بازی شروع نشده است
۲۱:۴۵
Spain Amateur
Tercera Division, Group 9
Motril
-
-
Atletico Mancha Real
inprogress
۱۹:۳۰
Spain Amateur
Tercera Division, Group 5
Reus Deportiu II
-
-
FC Cerdanyola Del Valles
inprogress
۱۹:۳۰
Terrassa Olimpica 2010
-
-
Santfeliuenc FC
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Segunda B Group II
CD Vitoria
-
-
CD Tudelano
inprogress
۱۹:۳۰
Barakaldo CF
-
-
UD Logrones
inprogress
۱۹:۳۰
Spain Amateur
Tercera Division, Group 6
Silla CF
-
-
UD Rayo Ibense
inprogress
۱۹:۳۰
Spain
Segunda Division Femenina, Group VI - Tenerife
SD Casablanca
-
-
UD Granadilla Tenerife Sur B
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
Mexico
U20 League, Clausura
Chivas Guadalajara
-
-
Deportivo Toluca
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Spain Amateur
Tercera Division, Group 18
CD Toledo Sad
-
-
Almagro CF
inprogress
۱۹:۳۰
Spain Amateur
Tercera Division, Group 4
Club Bermeo
-
-
CD Lagun Onak
inprogress
۱۹:۳۰
Italy
Serie C, Girone A
AS Pro Piacenza 1919
-
-
US Alessandria Calcio 1912
Cancelled
۱۷:۰۰
FC Pro Vercelli 1892
۱
۰
SS Arezzo
Finished
۱۷:۰۰
Juventus U23
۰
۱
Carrarese Calcio 1908
Finished
۱۷:۰۰
Aurora Pro Patria 1919
۳
۲
Olbia Calcio 1905
Finished
۱۷:۰۰
US Citta DI Pontedera
۱
۱
Piacenza Calcio 1919
Finished
۱۷:۰۰
Arzachena Costa Smeralda Calcio
۱
۴
Virtus Entella
Finished
۱۷:۰۰
AS Lucchese Libertas 1905
-
-
US Pistoiese 1921
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Spain
Segunda B Group I
Celta De Vigo B
-
-
RC Deportivo Fabril
inprogress
۱۸:۳۰
Navalcarnero
-
-
Rapido De Bouzas
inprogress
۱۹:۰۰
SD Ponferradina
-
-
Salamanca CF Uds
inprogress
۱۹:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group C
Castelo Branco
-
-
SCU Torreense
inprogress
۱۸:۳۰
Portugal
Campeonato de Portugal, Group B
Lusit.vildemoinhos
-
-
CF Uniao Madeira
inprogress
۱۸:۳۰
Italy
Serie D, Girone E
San Gimignano Sport
-
-
US Massese
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone C
Asd Polisportiva Tamai
-
-
Chions 1972
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone B
Seregno Calcio
-
-
Asd Villafranca Veronese
Finished
۱۷:۰۰
Italy
Serie D, Girone D
Asd Axys Zola
-
-
Asd Sasso Marconi 1924
Finished
۱۷:۰۰
Greece
3rd League, Group 3
Naupaktiakos Asteras
-
-
Souli Paramuthias
Finished
۱۶:۳۰
Egypt
2nd Division
Tanta FC
-
-
Aljazeera Matrouh
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 3
Ankara Adliyespor
۱
۱
Karacabey Birlik Spor A.s
Finished
۱۴:۰۰
Muglaspor
۲
۰
Corum Belediyespor
Finished
۱۴:۰۰
Golcukspor
۲
۰
Diyarbekirspor AS
Finished
۱۴:۰۰
India
Goa Professional League
Dempo SC
-
-
Sporting Clube de Goa
بازی شروع نشده است
۱۴:۰۰
Russia
Rostov Region Championship
Inter Bataysk
-
-
Chayka M
inprogress
۱۳:۳۰
Turkey Amateur
3. Lig, Group 2
Ofspor
۰
۲
Duzcespor
Finished
۱۳:۳۰
Karsiyaka
۰
۰
Van Buyuksehir Belediyespor
Finished
۱۴:۰۰
Kasimpasa Erokspor
۱
۰
Adiyaman 1954 SK
Finished
۱۴:۰۰
Kizilcabolukspor
۱
۱
Bergama Belediyespor
Finished
۱۴:۰۰
Myanmar
National League
Yangon United
-
-
Gfa
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Sangaing United
-
-
Hantharwady United
Finished
۱۲:۳۰
Magway FC
-
-
Ayeyawady United
Finished
۱۳:۰۰
Argentina
Copa Argentina, Qualification
Juventud Unida Gualeguaychu
-
-
Def. de Pronunciamiento
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید